Švieslenčių remontas

Mes atliekame garantinį ir pogarantinį švieslenčių aptarnavimą.
Siekiant užtikrinti parduodamų švieslenčių aptarnavimą, aprūpinti savo klientus detalių tiekimu, konsultavimu švieslenčių eksploatavimo klausimais, kartu su įmonės įkūrimu, įkurta ir serviso tarnyba.
Serviso tarnyba yra gerai užsirekomendavusi savo klientų tarpe dėl greitai ir kokybiškai atliekamų jiems patikėtų remonto ir techninio aptarnavimo darbų.
Daugelį remonto darbų stengiamės atlikti tiesiog pas klijentą. Esant rimtesniems gedimams, švieslentės vežame į remonto dirbtuvę.
Kaip alternativa garantiniam aptarnavimui siūlome paslaugą “Aptarnavimo mokestis”.Šitą paslaugą galima pasirinkti, kaip garantijos galiojimo metu, tiek ir po garantijos baigimo. Jūs mokate tam tikra suma kiekvieną menesį (apie 1.5 % nuo uzsakymo sumos) ir bet kokį taisymą mes atliksime per 1 -2 darbo diena
Kas yra aparnavimo mokestis?
Pavizdžiui jūsų garantija yra 12men. Po garantijos baigymo Jūs turesite moketi už remontą ,už meistro iškvietimą ,už kiekvieno sudegusio švieslentės komponentą ir tai kainuoja ne mažų pinigų. Tai labai aktualu lauko švieslentems, nes dėl oro salygų giedimų atsitinka dažniau.
Aptarnavimo mokestis suteikia galimybę apsidrausti nuo visų rūšių gedimų. Sugedusi švieslentę pataisysime per 1-2 d.d. Be jokių papildomų mokesčių, net jeigu reikes pakeisti švieslentę į naują.
Daugiau informacijos tel. 864763770